Подарунок для молодіжної громадсько-екологічної організації «Наш дім – Манява»

Молодіжна громадсько-екологічна організація «Наш дім – Манява» протягом багатьох років працює над збереженням навколишнього середовища в Богородчанському районі Івано-Франківської області та сприяє формуванню нового покоління екологічних активістів.

У рамках реалізації ініціативи «Відкриття Карпатського екологічно-просвітницького центру» на базі організації облаштовано бібліотеку для дітей та молоді.

Полтавський державний аграрний університет долучився до збору літератури для поповнення фонду цієї книгозбірні.

Висловлюємо щиру подяку професору, доктору с.-г. наук, завідувачу кафедри захисту рослин Віктору Микитовичу Писаренку та професору, доктору с.-г. наук, директору навчально-наукового інституту агротехнологій, селекції та екології Миколі Миколайовичу Мареничу за передані з особистих колекцій книги.

Впевнені, що ця література допоможе молоді центру отримати нові знання та вдосконалити свої навички для подальшої роботи над збереженням нашого прекрасного довкілля.