Подарунок від Брикуна Олександра Миколайовича

Бібліотека ПДАУ висловлює щиру подяку Олександру Брикуну, кандидату технічних наук, доценту Кафедри Будівництва та професійної освіти ПДАУ, за поповнення фонду якісною науковою літературою, а саме монографією «Дробоструминне очищення. Теорія і практика», написаною у співавторстві з Гориком О. В., Черняком Р. Є., Чернявським А. М., 2021 року видання.
У роботі розглядаються основні механічні й технологічні закономірності процесу дробоструминного очищення, яке широко застосовується для підготовки поверхонь знежирених металевих виробів перед нанесенням захисних покриттів і зміцнення поверхневих контактних шарів деталей машин.
Робота розрахована на дослідників процесу дробоструминного очищення, спеціалістів, які займаються розробкою технологічних процесів, проєктуванням і експлуатацією засобів технологічного забезпечення для механічного дробоструминного очищення металевих поверхонь та студентів машинобудівного профілю.
‼️Монографія буде доступна після оприбуткування бухгалтерією. Слідкуйте за оновленням електронного каталогу за покликанням: http://library-service.com.ua:8080/.../DocumentSearchForm...