Презентація збірки «Моя країна...Мені болить...» Лариси Мельник

15 листопада відбулася презентація збірки поезій «Моя країна...Мені болить...» Лариса Мельник.

Ми планували провести її у великому, затишному та світлому актовому залі 1-го навчального корпусу ПДАУ. Але повітряна тривога і чергова атака ворога на нашу країну змусила змінити наші плани.

Але де ж як не в укритті, під захистом міцних стін більш ніж столітнього корпусу, могли б краще, широ та достовірніше звучати вірші про війну, про руйнування та біль втрат, про наших захисників та жагу до перемоги.

Навіть без мікрофона голос поетеси лунав потужно і торкався душі кожного з присутніх.

Емоційно, зворушливо, тонко й водночас сильно – саме так пройшла зустріч з пані Ларисою.

Дякуємо Антонець Марині Олексіївні, доценту кафедри рослинництва, кандидатці психологічних наук, доценту, за запрошення та знайомство з Ларисою Мельник, її творчістю та чудовими збірками. Група 201 Абд_22, куратором якої є Марина Олексіївна, із задоволенням відвідала цю зустріч і придбали 4 збірки поезії.

Щира подяка здобувачам вищої освіти спеціальності 201 Агрономія: Руслані Руденко (1 курс), Безкоровайній Марії (3 курс), Ананченку Валентину (4 курс), Пасічному Олександру (3 курс СТН), що підготували сюрприз для поетеси, продекламувавши уривки з її віршів.

Висловлюємо слова вдячності та захоплення поетесі Ларисі Мельник. Бажаємо натхнення, творчої наснаги і презентації нових збірок у Полтавський державний аграрний університет - ПДАУ .