Профорієнтаційна робота факультету ветеринарної медицини

5.12.2017 проведено екскурсію по факульттету та академії для учнів 22 школи.

28.11.2017 а у нас знову гості! Учні 11 класу 7 школи м.Полтави відвідали наш факультет. Викладачі факультету їм розповіли про дисципліни, яки вивчають студенти, майбутні лікарі ветеринарної медицини. Учням також була проведена екскурсія до музею академії, де розповіли про історію заснування ПДАА та її факультетів.

Завідувач кафедри терапії ім. П.І. Локеса Шатохін Павло Прохорович та Завідувач навчально-наукової лабораторії терапії Бурда Тетяна Леонідівна розповідають про сьогодення кафедри

Доцент кафедри нормальної і патологічної анатомії та фізіології тварин Киричко Олена Борисівна розповіла про відмінності у будові скелету сільськогосподарських тварин.

А Корчан Леонід Миколайович про профілактику паразитарних захворюваннь у тварин.

Доцент кафедри паразитології та ветсанекспертизи Щербакова Наталія Сергіївна розповіла про визначення якісті та безпеку харчових продуктів.

17.11.2017 до факультету ветеринарної медицини  завітали учні 11 класу 34 школи м. Полтави. Школярі дізнались про історію, сучасність та структуру ПДАА. Викладачі надали інформацію про спеціальності, за якими здійснюється підготовка, особливості навчального процесу та переваги навчання у нашому ВУЗі.

Так для них була проведена екскурсія до музею академії, де Локес Наталія Володимирівна (завідувач музею) дуже цікаво розповіла про історію заснування ПДАА та кожного факультету.

Завідувач кафедри терапії ім. П.І. Локеса Шатохін Павло Прохорович розповів про дисципліни яки викладаються на кафедрі.

А доцент Кравченко Сергій Олександрович продемонстрував учням як робиться ультразвукова діагностика органів черевної порожнини у собаки.

Доцент кафедри Інфекційної патології, гігієни, санітарії та біобезпеки Коне Мохамед Сумана розповів учням про збудники інфекційних захворювань яки спільні для тварин  та людей і що робити, щоб не захворіти їми.

Доценти кафедри нормальної і патологічної анатомії та фізіології тварин Киричко Олена Борисівна та Дмитренко Надія Іванівна розповіли про відмінності у будові скелету сільськогосподарських тварин.

Доцент кафедри паразитології та ветсанекспертизи Щербакова Наталія Сергіївна розповіла про методи, за якими в домашніх умовах, можна визначити якість та безпеку харчових продуктів.

А Корчан Леонід Миколайович про паразитарні захворювання у тварин та як їх профілактувати.

Проведено профорієнтаційну роботу викладачами кафедри паразитології та ветеринарно-санітарної експертизи Михайлютенко С.М., Клименком О.С., Кручиненком О.В. в Кременчуцькому НВК "ЗОШ I-II ступенів ліцей" № 30 імені Шевченка.

Викладачі кафедри продовжують профорієнтаційну роботу з випускниками шкіл Полтавської області. Так 15 листопада кандидатами ветеринарних наук, доцентами Клименком О. С та Кручиненком О. В., кандидатами ветеринарних наук Михайлютенко С. М., та Мельничуком В. В. на чолі із завідувачем кафедри, доктором ветеринарних наук, професором Євстаф’єваою В. О. було відвідано Степненський навчально-виховний комплекс Полтавської районної ради Полтавської області, селище Степне та Полтавську обласну гімназію-інтернат для обдарованих дітей імені А. С. Макаренка Полтавської обласної ради, с. Ковалівка Полтавського району Полтавької області. В цей день відбулася зустрічі з учнями 10-11 класів. Школярі дізнались про історію, сучасність та структуру ПДАА. Викладачі надали інформацію про спеціальності, за якими здійснюється підготовка, особливості навчального процесу та переваги навчання в нашому ВУЗі.

Доцент кафедри Терапії Канівець Наталія Сергіївна 13 11 2017 розповіла учням 9 гімназії про навчання на факультеті Ветеринарної медицини ПДАА

Факультети: