Профорієнтаційний захід і квест «Стежками біотехнології» для учнів Комунального закладу «Полтавська загальноосвітня школа I–III ступенів № 19 Полтавської міської ради Полтавської області»

26 березня 2024 року на кафедрі біотехнології та хімії відбувся профорієнтаційний захід і квест «Стежками біотехнології». У гості завітали учні 11 класу Комунального закладу «Полтавська загальноосвітня школа I–III ступенів № 19 Полтавської міської ради Полтавської області». Під час заходу учні дізналися про можливості вступу до Полтавського державного аграрного університету, зокрема на спеціальність 162 Біотехнології та біоінженерія. Детально було обговорено умови вступу, пріоритетність, можливості працевлаштування, практичну підготовку, можливість дуальної форми навчання і занять науковою діяльністю.
Квест складався із таких локацій:
- «Визначення натуральності соку»,
- «Виявлення йонів у розчинах»,
- «Виявлення фальсифікації молока»,
- «Виявлення домішок крохмалю у кетчупах».
Учні самостійно провели цікавий дослід «Зубна паста для слона».