Проведення соціологічних досліджень у Полтавській міській територіальній громаді

Студенти спеціальності 075 Маркетинг Полтавського державного аграрного університету Кісіль Аня, София Захарченко , Шевченко Владислав ввійшли до ініціативної групи із проведення соціологічних досліджень у Полтавській міській територіальній громаді у рамках проекту "Людський вимір: ефективне управління за допомогою даних та залучення громади"

Управління стратегічного розвитку продовжує співпрацю з Міжнародною організацією з міграції в рамках проекту «Людський вимір: ефективне управління за допомогою даних та залучення громади».
Наступним етапом буде виконання практичного завдання, а саме проведення інтервʼювання стейкхолдерів з застосуванням сучасного обладнання, яке надали наші партнери з Міжнародної організації з міграції.
Проведення інтервʼювання стейкхолдерів є важливим кроком у процесі збору даних і залучення голосів різних зацікавлених сторін.
Це дає нам можливість отримати прямий зворотній зв'язок від ключових гравців, які впливають на стратегічне управління та розвиток.
Сучасне обладнання, яке надали наші партнери, дозволить нам провести інтервʼювання в найефективніший спосіб.
Високоякісні планшети допоможуть зафіксувати ключові моменти бесіди та забезпечити точність відтворення поглядів стейкхолдерів.
Однак, саме залучення громадськості є найбільш важливим аспектом цього проекту. Ми віримо, що краще розуміння потреб та проблем громади допоможе нам сформулювати більш ефективні стратегії розвитку.
Громадськість має бути активною учасницею процесу написання та реалізації проекту, адже це впливає на їхнє життя та добробут.