Привітання від кафедри селекції, насінництва і генетики

Вельмишановний Вікторе Микитовичу!!!

Всьому колективу кафедри селекції, насінництва і генетики, всім, хто пройшов з Вами нелегкий професійний шлях, надзвичайно приємно привітати Вас з Ювілеєм – з 75-річчям !!!

Насамперед, хочемо побажати Вам міцного козацького здоров'я, молодечого запалу, наснаги для здійснення всього задуманого на довгі-довгі роки. Всі, кому протягом минулих років довелося працювати пліч-о-пліч з Вами, завжди з приємністю згадують моменти як ділового, так і простого людського спілкування. Вимогливий керівник, який вміє чітко ставити завдання, вказуючи найоптимальніші шляхи їх вирішення і, водночас, здатний розуміти колег, їхні потреби і проблеми – ось що завжди вирізняло Вас!

Вікторе Микитовичу, ми завжди відчували Вашу підтримку у науковій роботі, у забезпеченні  селекційного процесу і створенні матеріально-технічної бази для нього.

Шановний, Вікторе Микитовичу, нехай летять літа, мов бистрі води і не вернути їх назад, а нам не віриться сьогодні, що Вам уже – 75! Тож цього святкового дня ще раз вітаємо Вас із Ювілеєм, зичимо всіляких гараздів, довгих років життя, щастя, миру, родинного затишку та благополуччя !

З повагою колектив кафедри селекції, насінництва і генетики ПДАА