Публікації професорсько-викладацького складу кафедри землеробства і агрохімії ім. В.І.Сазанова

Навчальні посібники і монографії

1. Чапко П.М., Писаренко П.В., Чапко О.П. Землеробство. Модульний метод викладання з тестовим контролем і рейтинговою оцінкою знань студентів на ПЕОМ. Навчальний посібник для студентів сільськогосподарських спеціальностей. - Полтава: Верстка, 1998. – 240 с.
  2. Писаренко В.М., Писаренко П.В. Захист рослин: екологічно обґрунтовані системи. Підручник для викладачів та студентів агрономічних спеціальностей вищих навчальних закладів освіти. – Полтава: камелот. – 2000. – 188 с.
  3. Писаренко П.В., Круть В.М., Танчик С.П. Землеробство: основні терміни і їх визначення. – Полтава: ІнтерГрафіка. – 2003 – 36 с.
  4. Писаренко П.В., Підопригора В.С. Практикум з основ наукових досліджень в агрономії. - Полтава: ІнтерГрафіка. – 2003 – 138 с.
  5. Писаренко В.М., Писаренко П.В. та ін. Агроекологія: теорія та практикум. - Полтава: ІнтерГрафіка. – 2003 – 318 с.
  6. Писаренко П.В., Писаренко П.В. Захист рослин: фітосанітарний моніторинг, методи захисту рослин, інтегрований захист рослин. – Полтава. – 2007. – 255 с.
  7. Писаренко П.В., Арендаренко В.М., Лапенко Т.Г. та ін. Практикум з дисципліни Сільськогосподарські машини. Навчальний посібник. – Полтава. – 2008. – 276 с.
  8. Горб О.О., Писаренко П.В., Калініченко В.М. Аграрна екологія (конспект лекцій) Навч. посібник для студентів ВНЗ. Рекомендовано Мін. освіти і науки України. Полтава. 2008., С. 204.
  9. Писаренко В.М., Писаренко П.В., Писаренко В.В. Агроекологія:
    Навчальний посібник.- Полтава.-2008.- 255 с.
  10. Горб О.О., Писаренко П.В., Калініченко В.М. Агроекологія: Навчальний посібник (конспект лекцій).-Полтава: Оріяна,2008.-162 с.
  11. Писаренко П.В., Горб О.О., Невмивако Т.В., Голик Ю.С. Основи біологічного та адаптивного землеробства. Навчальний посібник. Рекомендовано Міністерством аграрної політики України для підготовки студентів у ВНЗ ІІІ - IV рівнів акредитації. Полтава.: Оріяна, 2009. – 312 стор.
  12. Поспелов С.В., Самородов В.Н., Кисличенко В.С., Остапчук А.А. Расторопша пятнистая: вопросы биологии, культивирования и применения. -Полтава: 2008.-164 с.
  13. Расторопша пятнистая — от интродукции к использованию: Монография // В.С.Кисличенко, С.В.Поспелов, В.Н.Самородов, А.П.Гудзенко, И.И.Тернинко, В.И.Замула, А.С.Болоховец, Е.И.Нещерет, В.А.Ханин - Полтава: Полтавський літератор, 2008.- 288 с.

Методичне забезпечення навчально-методичного комплексу

За останні три роки викладачі видали 96 методичних розробок для вивчення дисциплін, що читаються на кафедрі.