Результати активної наукової співпраці магістрантів спеціальності 015 Професійна освіта (Аграрне виробництво, переробка сільськогосподарської продукції та харчові технології) і викладачів кафедри будівництва та професійної освіти за II півріччя 2022/2023

Протягом ІІ семестру 2022/2023 навчального року викладачі кафедри будівництва та професійної освіти спільно з майбутніми магістрами спеціальності Професійна освіта (Аграрне виробництво, переробка сільськогосподарської продукції та харчові технології) вели активну наукову роботу.

Результатами плідної наукової співпраці стала участь магістрантів у таких конференціях:

1.ІІІ Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Ресурсно-орієнтоване навчання в «3D»: доступність, діалог, динаміка» (22–23 лютого 2023 року, м. Полтава, Вищий навчальний заклад Укоопспілки, «Полтавський університет економіки і торгівлі»), зокрема представлено доповіді: магістранта Тарадіна В. І. із доценткою кафедри будівництва і професійної освіти Канівець І. М. на тему «Питання професійно спрямованого навчання фізики майбутніх молодших бакалаврів спеціальності «Агроінженерія»; магістранта Чернях Р. Г. із доценткою кафедри будівництва і професійної освіти Овсієнко Ю. І. на тему «Про роль і місце мультимедійних технологій у підготовці фахівців агарного профілю»; магістранта Лисенко В. М. на тему «Дидактичні аспекти використання інформаційних технологій для організації самостійної роботи».

2.V Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція молодих вчених «Новітні інформаційні технології в освіті і науці» (27 квітня 2023 року, м. Переяслав, Університет Григорія Сковороди в Переяславі), у якій взяли участь здобувачі Андріянов В. О., Лисенко В. М., Петраш Р. В., Поляков Р. В.

3.Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція «Сучасні тенденції підготовки майбутніх фахівців у закладах професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти» (24 травня 2023 року, м. Полтава, Полтавський державний аграрний університет), у якій взяли участь такі здобувачі з професійної освіти: Бурля І. І., Заїка Е. В., Краснокутський В. В., Курда Т. Я., Оніщенко В. М., Петраш Р. В., Поляков Р. В., Рибянський О. В., Чернях Н. О., Чернях Р. Г.

4.Найбільш вагомим науковим здобутком співпраці викладачів кафедри будівництва і професійної освіти і магістрантів спеціальності 015 Професійна освіта навчального року 2022-2023 є вихід статті доцента кафедри будівництва і професійної освіти Анатолія Антонця та старшої викладачки кафедри механічної та електричної інженерії Наталії Прілєпо у співавторстві із магістрантом 1 року навчання спеціальності 015 Професійна освіта Олександром Малишем у фаховому журналі, що входить до «Переліку наукових фахових видань України» категорії «Б», у яких можуть публікуватися результати дисертаційних робіт на здобуття наукових ступенів доктора філософії і доктора педагогічних наук на підставі Наказу МОН України від 17 березня 2020 р. № 409: Антонець , А., Прілєпо , Н., & Малиш , О. (2023). Використання інформаційно-комунікаційних технологій при викладанні природничо-наукових та агротехнічних дисциплін в умовах дистанційного навчання . Вісник Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, Серія: "Педагогічні науки", (1), 78–84. DOI: https://doi.org/10.31651/2524-2660-2023-1

Так тримати!