Результати рейтингового оцінювання роботи науково-педагогічних працівників за 2022 р.

Відповідно до «Положення про рейтингове оцінювання роботи науково-педагогічних працівників Полтавського державного аграрного університету» відділом моніторингу та забезпечення якості освіти було проведено рейтингування академічної спільноти за підсумками роботи у 2022 році.

Щорічне оцінювання роботи науково-педагогічних працівників та регулярне оприлюднення результатів на сайті Університету є важливою складовою внутрішньої системи забезпечення якості вищої освіти Університету. Рейтинг є одним із інструментів підвищення професійної активності викладачів, а також використовується для прийняття рішення керівництвом Університету про подовження контракту та визначення строку його дії, для представлення до нагородження відомчими відзнаками, матеріального заохочення тощо.

Під час рейтингування враховувалися наукова діяльність, активність в організаційній роботі, методична робота та особисті досягнення.

Всього в рейтингуванні взяло участь 249 викладачів Університету.

До Вашої уваги!