Серія лекцій від професіоналів-практиків ПрАТ «МХП» для студентів ПДАУ

У перший день весни 2024 року здобувачі вищої освіти за освітньо-професійною програмою Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка спільно з її гарантом Анатолієм Семеновим взяли участь у гостьовій онлайн-лекції інженера-енергетика ПрАТ «МХП» Івана Кузьмича на тему «Резервні джерела живлення».

Лекція виявилася надзвичайно цікавою та важливою. Вона стосувалася особливостей енергозабезпечення великого підприємства у реаліях воєнного часу, зокрема правил застосування та експлуатації дизельних генераторів потужністю декілька МВт. Студенти отримали унікальну нагоду розширити свої знання в енергетичній галузі, ознайомившись із сучасними технологіями, практичним досвідом використання резервних джерел енергії.

Під час лекції відбувся продуктивний діалог, учасники якого активно відповідали на поставлені запитання та ініціювали власні, що створило атмосферу взаєморозуміння та підтримки, сприяючи поглибленню знань і розвитку критичного мислення.

Такі інтерактивні заняття, коли студенти беруть активну участь в обговоренні та розв'язанні сучасних проблем енергетичної сфери, є важливими для обміну знаннями та досвідом між фахівцями-практиками та майбутнім поколінням фахівців.