Спілкування із професіоналами-практиками про майбутнє

27 лютого 2024 року здобувачі вищої освіти за ОП Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка й Машини та обладнання сільськогосподарського виробництва спільно з науково-педагогічними працівниками кафедри механічної та електричної інженерії інженерно-технологічного факультету ПДАУ відвідали гостьову лекцію, організовану WWF-Ukraine та НЕК “Укренерго”.

На початку зустрічі Костянтин Гура, директор з природоохоронної діяльності WWF-Ukraine, наголосив на необхідності припинення деградації природних систем і розв'язання екологічних проблем для побудови ліпшого майбутнього. Також він підкреслив важливість заходів зі збереження біорізноманіття планети, раціонального використання природних ресурсів, зменшення забруднення та марнотратного споживання, висловив переконаність, що шлях до сталого розвитку полягає в узгоджених зусиллях людей та організацій щодо збереження природи та створення умов для співіснування людини й довкілля.

Експертка з охорони довкілля Ганна Якименко представила екологічні проєкти зі сталого розвитку відділу соціальної відповідальності НЕК “Укренерго”. У рамках екологічних проєктів, запропонованих нею, студенти зіграли в екологічну симуляційну гру “Молодь приймає рішення”, мета якої – пошук способів і ресурсів для розв'язання екологічних проблем за різними проєктами, де учасники продемонстрували б свою одностайність у прийнятті рішень і висловили зацікавленість у подальших екологічних ініціативах.

Гостьова лекція від WWF-Ukraine та НЕК “Укренерго” стала важливою подією, яка розширила розуміння студентів про важливість природоохоронних заходів в енергетичній галузі.