Стажування у Нідерландах

Нідерланди є найбільш розвинутою країною в сільському господарстві в Європі. Стажування допоможе студентам отримати знання та рекомендації для участі у програмах США, Канади, Австралії, Данії, Швеції. Програма є практичною, та направлена на набуття практичного досвіду у сільському господарстві.

Тобто, студенти проживатимуть в родині (або в окремому будинку разом з іншими практикантами), працюватимуть на фермі (яку самі оберуть – молочну, тваринницьку, свиноферму, садівництво, теплиці, квіти, декоративні рослини, овочі, фрукти, ферму змішаного типу, ферми виробництву сиру, тощо) разом з господарями, матимуть безкоштовне проживання та триразове харчування. Родина виплачує практикантові так звані «кишенькові гроші» раз на місяць 320 євро (80 євро на тиждень), які розраховані на щотижневі потреби студента. У випадку, якщо проживання організовано окремо від родини, тобто студент має сам готувати їжу, до стипендії ще виплачується 45 євро на тиждень на харчування. Протягом всього періоду стажування практиканти застраховані. Страхування надає голландська організація. Робочий тиждень складає 37 годин. Як правило, практикант працює також першу половину дня кожної другої суботи. Додаткові години можуть бути відшкодовані за рахунок додаткового вільного часу або грошима. Спосіб компенсації обирає виключно фермер.

Термін перебування в Нідерландах складає від 3 до 12 місяців (на вибір практиканта) і не може бути подовжений. Розміщення вдвох на одній фермі можливе, але не гарантується. Тобто, голландська приймаюча організація залишає за собою право надати розміщення на різних фермах. Термін оформлення документів складає 4 місяці, тобто, якщо ви наддали ПОВНИЙ ПАКЕТ документів у січні, виїзд буде заплановано на травень.