У найближчі три місяці студенти матимуть змогу вдосконалити свої знання з кібергігієни

Полтавський державний аграрний університет став одним із закладів вищої освіти регіону, який долучився до реалізації навчального проєкту CRDF Global за фінансової підтримки Державного департаменту США.

Проєкт спрямований на підвищення рівня обізнаності та здобуття  знань у сфері кіберзахисту. Навчальний онлайн-курс «Базові правила безпеки в цифровому середовищі» рекомендований усім студентам нашого університету.

Курс складається з 10 анімаційних модулів тривалістю 5–7 хвилин кожний. Загальна тривалість курсу близько 1 години. Підсумковий 11-й модуль проходитиме у формі онлайн-тестування. Відповівши на понад 80 % запитань, студент зможе отримати іменний сертифікат про успішне проходження курсу (англійської чи українською мовами, залежно від обраної мови при реєстрації).

За додатковою інформацією звертайтеся до координатора курсу Володимира МУРАВЛЬОВА.

Зареєструватися на курс>

Детальна інформація>

Координатор взаємодії з CRDF Global

від Полтавського державного аграрного університету,

керівник Центру впровадження Індустрії 4.0 ПДАУ,

доцент кафедри будівництва та професійної освіти

к. т. н., доцент Володимир МУРАВЛЬОВ

Контакти:

E-mail: volodymyr.muravlov@pdaa.edu.ua,

+38(050)761-90-85 (+Телеграм, +Viber, +Signal).

Факультет: