Участь кафедри публічна дискусія «Що необхідно від економічної освіти сучасному бізнесу?»

7 жовтня 2016р. студенти 1 групи 1 курсу спеціальності «Маркетинг» разом з куратором Комаріст О.І . , студентським деканом Назаренком А., головою студради міста Глазовим О. , іншими представниками ПДАА взяли участь у зустрічі студентів з представниками українського бізнесу, Почкуном О.В., керуючим партнером аудиторської компанії Baker Tilly Ukraine, Іваненком Р.М., головою спостережної ради корпоративного інвестиційного фонду Ютиджи та ін., організовану Полтавським університетом економіки і торгівлі.

Студентська молодь отримала відповіді на надзвичайно важливі питання:  «Що сучасному бізнесу потрібно від ВНЗ?, Які дисципліни важливі?, Як покращити практичну підготовку в процесі навчання?, Як отримати престижну роботу?».

У результаті зустрічі відмічено позитивні зміни як у змісті навчального процесу у вишах, так і у обґрунтованості вимог до студентів при прийомі на роботу, стажування тощо.