Участь науковців кафедри механічної та електричної інженерії у роботі V Міжнародної наукової конференції «Традиційні та інноваційні підходи до наукових досліджень»

Викладачі кафедри механічної та електричної інженерії Полтавського державного аграрного університету Станіслав Попов, Юлія Левченко, Юлія Басова та Руслан Харак взяли участь у V Міжнародній науковій конференції «Традиційні та інноваційні підходи до наукових досліджень», що відбулася 7 липня 2023 року в м. Тернопіль. Конференцію зареєстровано в базі даних науково-технічних заходів України УкрІНТЕІ (посвідчення № 66 від 17.01.2023).

За результатами участі у конференції отримано іменні сертифікати та опубліковано тези доповіді «Особливості експлуатації електрогенераторної установки Ruris R-Power GE 1000». Дякуємо  ГО «Міжнародний центр наукових досліджень», ГО «Європейська наукова платформа», а також платформі Ukrlogos за зразкову організацію та проведення наукового заходу.

Принагідно зауважимо, що 10 % суми внесків організатор конференції переказав на спецрахунок НБУ для підтримки ЗСУ!