Участь представників ПДАУ в Міжнародній науково-практичній конференції «ХVІІ Менделєєвські читання» (ХVІІ Полтавські хімічні читання)

13–14 березня 2024 року на базі факультету природничих наук та менеджменту Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка відбулася Міжнародна  науково-практична конференція «ХVІІ Менделєєвські читання» (ХVІІ Полтавські хімічні читання) до 110-річчя Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка.
За результатами конференції було видано збірник матеріалів, у якому вміщено матеріали, присвячені сучасним проблемам хімічної науки, освіти, її історичного розвитку, як-от: становлення та розвиток хімічної науки і промисловості; хімічна наука – сучасність, досягнення та перспективи; методика навчання хімії у закладах вищої і загальної середньої освіти.
До участі у конференції долучилися завідувачка кафедри біотехнології та хімії ПДАУ Таміла РОМАШКО та завідувачка лабораторії «Загальної біотехнології» Катерина БЛАГОДАРЬ, доповіді яких було вміщено у збірнику матеріалів конференції:
Ромашко Т. П. Вивчення екстратермодинамічних компенсацій // ХVІІ Менделєєвські читання (ХVІІ Полтавські хімічні читання): Збірник наукових праць Міжнародної науково-практичної конференції, (Полтава, 13–14 березня 2024 р.) / М-во освіти і науки України, Полтав. нац. пед. ун-т ім. В. Г. Короленка [та ін.] – Полтава: Редакційно-видавничий відділ ПНПУ імені В. Г. Короленка. 2024. – С. 39–41;
Благодарь К. С. Активізація пізнавальної діяльності здобувачів вищої освіти під час вивчення хімії: методи та прийоми // ХVІІ Менделєєвські читання (ХVІІ Полтавські хімічні читання): Збірник наукових праць Міжнародної науково-практичної конференції, (Полтава, 13 – 14 березня 2024 р.) / М-во освіти і науки України, Полтав. нац. пед. ун-т ім. В. Г. Короленка [та ін.]. – Полтава: Редакційно-видавничий відділ ПНПУ імені В. Г. Короленка. 2024. – С. 54–55.
Усі учасники конференції отримали сертифікати.