Участь професора ПДАУ та аспірантів у роботі Міжнародної наукової конференції

17–19 жовтня 2023 року на базі Національного університету біоресурсів і природокористування України відбулася у змішаному форматі ХХІV Міжнародна наукова конференція «Сучасні проблеми землеробської механіки», присвячена 123-й річниці з дня народження видатного вченого у галузі землеробської механіки, академіка ВАСГНІЛ, РАСГН, НААН України, члена-кореспондента НАНУ, д-ра техн. наук, професора Петра Мефодійовича Василенка.

Головні теми конференції:
«Стан та перспективи розвитку сучасної землеробської механіки»;
«Механіко-технологічні процеси, робочі органи та машини для рослинництва»; «Механіко-технологічні процеси, робочі органи та машини для тваринництва»;
«Смарт-технології машиновикористання, інженерний менеджмент, технічний сервіс»;
«Транспортні технології та логістика»;
«Історія аграрної освіти і науки».

У роботі конференції взяли участь представники закордонних і вітчизняних науково-дослідних установ і навчальних закладів, зокрема, від Полтавського державного аграрного університету – Ветохін В. І., доктор технічних наук, доцент професор кафедри механічної та електричної інженерії, та аспіранти цієї кафедри Рижкова Т. Ю., Негребецький І. С., Сидорчук Ю. В. У рамках конференції була підготовлена наукова доповідь  «Дослідження інформаційних науково-технічних ресурсів у процесі проєктування сільськогосподарських машин».

Учасники конференції ознайомилися з навчальною базою факультетів Національного університету біоресурсів і природокористування України.

Підготовлені доповіді учасників конференції були ґрунтовні та цікаві. За результатами роботи було опубліковано збірник матеріалів конференції, в якому представлено наукові тези досліджень.