Участь студентів інженерно-технологічного факультету в онлай-проєкті CRDF Global

Здобувачі вищої освіти 1 курсу за спеціальністю 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка долучилися до освітнього проєкту CRDF Global, що реалізується за фінансової підтримки Державного департаменту США та опанували онлайн-курс «Базові правила безпеки в цифровому середовищі».

Метою курсу,  розробленого CRDF Global, є підвищення рівня обізнаності студентів щодо кіберзагроз і вдосконалення навичок кібергігієни. Онлайн-курс складається з десяти коротких навчальних відеомодулів загальною тривалістю 60 хвилин. Його проходження  є безкоштовним.

Здобувачі дізналися про основні загрози в інформаційному просторі та про те, яку небезпеку вони несуть; проаналізували наслідки успішної реалізації атак зловмисників; зрозуміли, яка інформація є головною метою хакерів і чому її слід захищати; запам’ятали основні рекомендації щодо захисту власних даних, безпечного користування електронними пристроями та інформаційними ресурсами.

За успішне проходження курсу здобувачі отримали іменні сертифікати.