Участь у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

19 жовтня 2023 року на базі Центральноукраїнського національного технічного університету (м. Кропивницький) проводився ІІ етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 133 Галузеве машинобудування. У конкурсі взяли участь і представники  інженерно-технологічного факультету Полтавського державного аграрного університету.

Галузева конкурсна комісія на підставі рецензування та відкритого обговорення прийняла рішення про відзначення авторів кращих наукових студентських робіт, які представили свої доповіді та захистили роботи під час підсумкової науково-практичної конференції. Серед великої кількості студентських наукових робіт, надісланих на конкурс, до захисту було прийнято й наукову роботу на тему «Дослідження впливу зміни конструкції пневмотранспорту для зерна в період після збору» студента 4 курсу спеціальності 133 Галузеве машинобудування ОП Машини та обладнання сільськогосподарського виробництва ПДАУ Антона ЗАКРЕВСЬКОГО, яку він підготував під науковим керівництвом кандидатки технічних наук  доцентки кафедри механічної та електричної інженерії Юлії ЛЕВЧЕНКО.

За підсумками роботи комісії Антон ЗАКРЕВСЬКИЙ став переможцем і отримав диплом ІІІ ступеня.

Окрему подяку за активну участь у роботі конкурсної комісії отримала декан інженерно-технологічного факультету Олександра БІЛОВОД.