Участь у науково-популярному заході «Ніч молодіжної науки – 2023 в умовах війни»

18 травня 2023 року члени Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України традиційно провели науково-популярний захід для молодих учених України, присвячений Дню науки – «Ніч молодіжної науки-2023 в умовах війни».
Від кафедри механічної та електричної інженерії Полтавського державного аграрного університету в заході брали участь здобувачі вищої освіти ступеня доктора філософії за спеціальністю 133 Галузеве машинобудування Олена Боровик та Юлія Скоряк, які презентували свої наукові здобутки.

У доповіді Олени Боровик йшлося про використання лазерного наплавлення у машинобудуванні та його застосування у сучасному ремонтному виробництві як провідного способу відновлення зношених деталей.

Тематика доповіді Юлії Скоряк стосувалася широкого та різнопланового використання посівної коноплі, зокрема особливостей розвитку технологічних процесів виробництва конопель і створення пов’язаних техніко-технологічних рішень, які б уможливили розв'язання проблеми ефективності подальшої механізації виробництва цієї технічної культури.