Участь викладачів кафедри у проведенні ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Полтавського територіального відділення МАН України

Викладачі кафедри загальнотехнічних дисциплін приймали активну участь у проведенні ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Полтавського територіального відділення Малої академії наук України, який відбувався  27-28 березня 2021 року.
Секції, якими опікувалися викладачі: Секція теоретичної фізики; експериментальної фізики (кандидат фізико-математичних наук, доцент, професор кафедри Флегантов Л.О., старший викладач Рижкова Т.Ю.); Секція математики (кандидат педагогічних наук, доцент Антонець А.В., старший викладач Брикун О.М.).Викладачі кафедри нагороджені Подяками за плідну співпрацю з Полтавською обласною Малою академією наук, високий професіоналізм та вагомий особистий внесок у розвиток обдарованої учнівської молоді Полтавщини.