Участь викладачів кафедри у семінарі МАН України

31 жовтня 2023 року викладачі кафедри механічної та електричної інженерії інженерно-технологічного факультету Полтавського державного аграрного університету В’ячеслав Скрипник та Анатолій Семенов взяли участь у семінарі МАН України «Науково-дослідницька діяльність юних математиків, фізиків, техніків та інформатиків в умовах сучасних викликів». На семінарі для юних науковців були представлені перспективні напрями досліджень.

Фахівці нашої кафедри брали участь у роботі семінару із доповідями на теми:  «Напрямки підвищення енергетичної та ресурсної ефективності процесу жарення харчових продуктів» (професор В’ячеслав СКРИПНИК) і «Перспективні напрямки використання ультрафіолетового випромінювання в науці і техніці» (професор Анатолій СЕМЕНОВ).

Під час обговорення широкої тематики робіт у юних науковців виникало багато актуальних запитань.

Із задоволенням беремо участь у заходах Малої академії наук і бажаємо молоді натхнення для подальших наукових досягнень!