Вартість навчання для іноземних громадян

Шановні друзі!

Полтавська державна аграрна академія запрошує вас на навчання на факультет підготовки іноземних громадян (навчання російською та українською мовами) за такими напрямами:

• медико-біологічний,
  • інженерно-технічний,
  • економічний,
  • гуманітарний.

Вартість навчання на факультеті підготовки іноземних громадян складає $ 1200 по курсу НБУ на день оплати.

Навчання на основних факультетах (на ступенях вищої освіти БАКАЛАВР та МАГІСТР) відбувається за спеціальностями:

• ЕКОНОМІКА
  • МЕНЕДЖМЕНТ
  • ПІДПРИЄМНИЦТВО, ТОРГІВЛЯ ТА БІРЖЕВА ДІЯЛЬНІСТЬ
  • ОБЛІК ТА ОПОДАТКУВАННЯ
  • ФІНАНСИ, БАНКІВСЬКА СПРАВА ТА СТРАХУВАННЯ
  • ПУБЛІЧНЕ УПРАВЛІННЯ Й АДМІНІСТРУВАННЯ
  • АГРОНОМІЯ
  • АГРОІНЖЕНЕРІЯ
  • ВЕТЕРИНАРНА МЕДИЦИНА
  • ТЕХНОЛОГІЯ ВИРОБНИЦТВА Й ПЕРЕРОБКИ ПРОДУКЦІЇ ТВАРИННИЦТВА
  • ЕКОЛОГІЯ

Вартість навчання на ступені вищої освіти БАКАЛАВР за всіма вищеперерахованими спеціальностями складає еквівалент $ 1750 за рік навчання.

Вартість навчання на ступені вищої освіти МАГІСТР за всіма вищеперерахованими спеціальностями складає еквівалент $ 2310 за рік навчання.

Вартість проживання в гуртожитку академії складає еквівалент $ 20 за місяць.

Орієнтовні затрати на повну процедуру реєстрації, прописки іноземця, отримання посвідки, страхування та проходження медкомісії складає еквівалент $ 150.

Вартість повного комплекту підручників, методичних посібників та робочих зошитів для навчання на факультеті підготовки іноземних громадян (мовна підготовка) складає еквівалент $ 80.

Орієнтовна вартість триразового харчування студента у столовій академії складає еквівалент  $ 5 в день.

За довідками звертайтеся за телефонами:

+380532564994; +380532500273

e-mail: pdaa@i.ua