Вебінари для молодих вчених від Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України та видавничої компанії Ельзевір

Запрошуємо всіх охочих приєднатися до цікавих та корисних вебінарів, організованих РМУ при МОН та Elsevier. Ці вебінари відбудуться 9 та 10 жовтня 2023 року о 15:00 за київським часом і спрямовані на просування українських журналів та наукових публікацій у міжнародній наукометричній базі Scopus.

Тематика вебінарів така:

• 9 жовтня 2023 року - сесія для редакторів журналів, де будуть обговорюватися питання ролі редакторів, тем наукових досліджень, відкритого доступу, міждисциплінарних досліджень та співпраці, індексації, шляхів до визнання журналів.
  • 10 жовтня 2023 року - сесія для українських дослідників, де будуть обговорюватися кращі практики з написання рукописів, наукових комунікацій, визначення належних журналів, кращі практики з рецензування наукових статей, інновації в рецензуванні та тренінги з етики.

Для реєстрації на вебінарі перейдіть за покликанням: https://www.elsevier.com/en-xm/events/webinars/elsevier-training-and-dem... nars/ukraine/_nocache

Ці вебінари - це унікальна можливість розвинути свої наукові навички, поглибити свої знання та вдосконалити наукову діяльність. Працюймо разом над розвитком української науки!