Відбір на навчання в аспірантуру ПДАУ

27 квітня 2023 року на інженерно-технологічному факультеті відбулося представлення дослідницьких пропозицій вступників на третій (освітньо-науковий) рівень вищої освіти ступеня доктора філософії спеціальності 133 Галузеве машинобудування (освітня програма Машини і засоби механізації сільськогосподарського виробництва).
Відповідно до програми співбесіди для вступників до аспірантури предметна фахова комісія (д. т. н., проф. Олександр Сайчук, к. т. н., доц., с. н. с. Станіслав Попов, к. т. н., доц. Антон Келемеш) розглянула авторські тексти вступників, що є стислим викладенням науково-дослідних ідей стосовно розуміння та перспектив дослідження обраної наукової проблематики.
Оцінювання здійснювалося відповідно до встановлених критеріїв: актуальність, ступінь розкриття теоретичних аспектів проблеми, науковий підхід, комунікаційні та ораторські здібності, повнота та релевантність відповідей на запитання.

Особливе враження на членів фахової комісії справили пропозиції вступників Богдана Ступака («Мобільна насіннєва лінія продуктивністю 1 т/год, що працює за щадною пофракційною технологією Фадєєва») та Андрія Хмеленка («Адаптація обладнання з очищення технічних мастил для машин і засобів механізації сільськогосподарського виробництва»).
За результатами співбесіди та презентацій на кожного вступника було складено відповідний протокол із рекомендацією до вступу на навчання в аспірантурі Полтавського державного аграрного університету.