Відзначаємо 150 років із дня народження Павла Скоропадського

Згідно з Постановою Верховної Ради України «Про відзначення пам’ятних дат і ювілеїв у 2022–2023 роках» у травні 2023 року на державному рівні відзначають 150 років з дня народження Павла Скоропадського.

До заходів, присвячених цій події, також долучився й інженерно-технологічний факультет ПДАУ: для здобувачів вищої освіти факультету було проведено чергову лекцію із серії «Збереження національної пам’яті».

Постать гетьмана Української держави оцінюється істориками по-різному, проте без знань про нього та період його правління неможливо сформувати вичерпне уявлення про Українську революцію 1917–1921 років, яка є важливою віхою в історії української державності. Матеріал лекції стосувався не лише основних віх його життя, а й специфіки та укладу самої Української держави.

З особливою увагою здобувачі вищої освіти поставилися до дивовижної історії про віднайдення українськими дипломатами в Османському архіві унікальних оригіналів текстів Брест-Литовського мирного договору (1918) та ратифікаційної грамоти Гетьмана Павла Скоропадського.