Відзначаємо День Гідності та Свободи

День Гідності та Свободи відзначається у нашій державі щороку 21 листопада на честь початку двох революцій: Помаранчевої революції та Революції Гідності.
Цього року викладачі інженерно-технологічного факультету ПДАУ долучилися до проведення кураторських годин і спеціальних зустрічей з нагоди цього дня зі студентами різних курсів спеціальностей 133 Галузеве машинобудування, 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка, 192 Будівництво та цивільна інженерія, 208 Агроінженерія та 274 Автомобільний транспорт.

У День Гідності та Свободи, встановлений згідно з указом Президента України № 872/2014 «Про День Гідності та Свободи» від 13 листопада 2014 року, відзначаються дві історичні події – Помаранчева революція 2004 року та Революція Гідності 2013 року. У десяту річницю Революції Гідності під час активних бойових дій на території нашої держави, коли загинуло понад 10 тисяч цивільних, ми можемо лише сподіватися, що двадцяту річницю Помаранчевої революції ми зустрінемо вже з перемогою.