Вікторія Рудик про особливості неформальної та інформальної освіти.

17 лютого 2023 р. у рамках зустрічі студентського Сенату і представників органів студентського самоврядування ПДАУ із представниками відділу моніторингу та забезпечення якості освіти університету студенти спеціальності 075 Маркетинг взяли активну участь і долучилися до обговорення  ролі студентського самоврядування як невід’ємного механізму захисту прав здобувачів вищої освіти.
На зустрічі виступила методистка відділу моніторингу та забезпечення якості освіти Рудик Вікторія. Пані Вікторія роз’яснила присутнім особливості неформальної та інформальної освіти, процедуру визнання результатів навчання, здобутих у такій освіті та наголосила на позитивних практиках її впровадження. Ця тема викликала жвавий інтерес у студентів. У кінці зустрічі, на основі почутого матеріалу, кожна команда представила присутнім візуалізовану спільними зусиллями словникову «хмару», завдяки якій підвищилася якість засвоєного матеріалу.