Візит до Полтавського підрозділу ТОВ «Агрістар»

14 липня 2023 року в рамках навчальної практики здобувачі вищої освіти за спеціальностями 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка і 133 Галузеве машинобудування відвідали Полтавський підрозділ ТОВ «Агрістар».

Компанія «Агрістар» є офіційним дилером сільськогосподарської техніки світових брендів John Deere, Fast, Geringhoff, Gregoire Besson, Hagie, Kemper, Kramer, Mazzotti, Monosem, Sulky, Vaderstad.

Відповідно до угоди про співпрацю із нашим Університетом  компанія  надає можливість проводити виїзні заняття, екскурсії та різні види практик для студентів різних спеціальностей. Під час екскурсії з інженером представництва, до речі, випускником інженерно-технологічного факультету ПДАУ, здобувачам вищої освіти показали діяльність  дилерського центру в трьох напрямах. Спочатку їм продемонстрували та схарактеризували сучасну сільськогосподарську техніку, яка представлена на виставковому майданчику, потім ознайомили з організацією роботи гарантійного та післягарантійного сервісного обслуговування, а наприкінці екскурсії студенти побували на складі оригінальних запасних частин і аксесуарів.

Здобувачі вищої освіти та керівники практики подякували нашому стейкхолдеру за надану можливість отримати сучасні знання, що знадобляться як для підвищення професійної обізнаності, так і безпосередньо для покращення фахових компетентностей.