Воркшоп "Ні! академічному шахраюванню" для здобувачів ОПП "Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва" (07.12.23 р.)

7 грудня 2023 року завідувачкою навчально-методичного кабінету відділу моніторингу та забезпечення якості освіти Тетяною ЯПРИНЕЦЬ було зорганізовано і проведено для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти освітньої програми «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва» воркшоп «Ні! академічному шахраюванню».

Під час роботи у команді було з’ясовано сутність академічного шахраювання як явища, основні його ознаки і різновиди, причини виникнення і шляхи подолання.

Продуктивним був розгляд кейсів стосовно боротьби із плагіатом, фальсифікацією, фабрикацією, корупцією в академічному середовищі. Жвавими виявилися дискусії у моделюванні ситуацій щодо кроків подолання академічного шахраювання кадровим менеджментом факультету і університету.

Розвиваймо академічно доброчесне університетське середовище разом!