Викладач кафедри маркетингу виступив у Центрі підтримки підприємців Дія.Бізнес у Полтаві

Знання та досвід, який студенти отримують в Полтавському державному аграрному університеті, цінується не тільки у стінах нашого закладу вищої освіти, а й серед економічно та соціально активної громадськості. Про це свідчить регулярна співпраця нашого Університету, зокрема й співробітників кафедри маркетингу, з різноманітними організаціями, які сприяють просвітницькій діяльності серед широкого загалу.

9 квітня 2024 року старший викладач кафедри маркетингу, фахівець дорадчої служби Полтавського державного аграрного університету Ігор Лядський вкотре виступив у Центрі підтримки підприємців Дія.Бізнес у Полтаві перед представниками місцевого бізнесу, громадських організацій та ентузіастами саморозвитку. Тема лекції-тренінгу "Meta-skills — новітні навички ХХІ сторіччя" стосується сучасних уявлень щодо компетенцій, умінь та знань, які неодмінно мають бути у сучасних людей, які прагнуть успіху та самореалізації.

Meta skills — це не просто навички, вони є основою виняткової продуктивності, оскільки зумовлюють здатність до навчання, засвоєння нової інформації та професійного зростання. Вони виконують роль базових компетенцій, які стають основою для формування soft-skills.

Присутні дізналися як легко знаходити спільну мову з оточенням, мотивувати себе до саморозвитку, стати затребуваним на ринку праці та отримали численні поради щодо подальшої стратегії особистісного зростання.