Випуск здобувачів ступеня вищої освіти бакалавра денної форми, заочної форми і скороченого терміну навчання.

29 червня 2022 р. в Полтавському державному аграрному університеті відбувся випуск здобувачів ступеня вищої освіти бакалавра денної форми, заочної форми і скороченого терміну навчання. За цим – напружена праця науково-педагогічного колективу, всіх співробітників навчального закладу і, звичайно ж, самих бакалаврів.

І відбулося вручення омріяних дипломів! У цьому році ми маємо 48 випускників, з яких семеро отримали дипломи з відзнакою, а саме: денна форма навчання - Веременич Дмитро, Хухро Ігор, Федорченко Марк;
скорочений термін навчання - Аксюк Валентин, Простак Микита, Кваша Артем, Канцибер Дмитро.

Бажаємо випускникам наснаги та успіху на життєвому шляху, упевненості у власних силах, витримки й наполегливості в досягненні поставленої мети, а також не забувати свій рідний Полтавський державний аграрний університет. Ми впевнені, що наші вихованці проявлять себе на професійній ниві, постійно примножуватимуть власні знання та уміння, які отримали під час навчального процесу!

Також чекаємо з нетерпінням усіх бажаючих вступити до магістерських лав на нашу спеціальність 126 Інформаційні системи та технології!