Виставка "Від роду до роду"

Колектив бібліотеки ПДАУ відвідав Народний музей історії Полтавського державного аграрного університету, де проходить виставка робіт "Від роду до роду", ідейною натхненницею якої є завідувачка кафедри біології продуктивності тварин ім. акад. О. В. Квасницького, докторка с.-г. наук, академік Національної академії наук вищої освіти України Світлана Усенко.

На виставці представлено сорочки, рушники, підзори, серветки, вишиті трьома поколіннями майстринь з родин професорів Університету Усенко та Шості. Кожна з цих робіт має свою неймовірну історію, що додає їм особливого змісту.

Ця виставка є важливою частиною не просто сімейної спадщини, а нагадує про наше коріння та змушує замислитися про те, що ми передамо майбутньому поколінню.

Дякуємо директорці музею Наталії Локес за тепле гостинне приймання і можливість побачити цю чудову виставку.

Ми сподіваємося, що подібні заходи будуть проводитися й надалі, надихаючи нас на збереження наших традицій та цінностей.