Виїздне засідання на базі ТОВ «Агрофірма «Маяк»

14 жовтня викладачі та студенти факультету економіки та менеджменту прийняли участь у виїзному засіданні на базі ТОВ «Агрофірма «Маяк» Котелевського району.

На початку засідання учасники відвідали соціальну інфраструктуру в відбудові якої активно приймають товаровиробники району.

В процесі виїзного засідання було відвідані передові господарства Котелевського району ТОВ «Агрофірма «Маяк» та ТОВ «Скіф» Котелевського району. Відвідали молочнотоварні комплекси господарств.
Учасники відмітили високий рівень ведення господарства та рівень соціального захисту населення жителів Котелевського району
Учасники заслухали доповіді в яких було відмічено необхідність підвищення якості продукції Українських  товаровиробників до світових вимог для можливості конкурентного виробництва.