Виїзне заняття з дисципліни «Публічне адміністрування»

24 вересня для студентів спеціальності «Менеджмент організацій і адміністрування» (ОКР «Магістр», «Спеціаліст») ПДАА було проведене виїзне заняття з дисципліни «Публічне адміністрування» на базі Полтавського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій. Вивчалися питання підготовки державних службовців, вимоги до їх діяльності та основних функцій центру.

Заняття провели заступник директора – начальник навчально-організаційного відділу Центру Рябцева Юлія Миколаївна, начальник навчально-методичного відділу Центру Дорошенко Лариса Володимирівна.
Керівництво від кафедри менеджменту здійснювали завідувач кафедри менеджменту, д. держ. упр., професор Лозинська Т. М. та асистент кафедри Браславець Т. М. адреса: ПОЛТАВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ПЕРЕПІДГОТОВКИ ТА ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ.