Виїзний практичний семінар у ДП «ДГ «Степне» інституту свинарства і АПВ НААН»

У четвер 20 квітня 2023 року на базі Державного підприємства «Дослідного господарства «Степне» Інституту свинарства і агропромислового виробництва Національної академії аграрних наук України» відбувся виїзний практичний семінар.

У семінарі взяли  участь здобувачі вищої освіти другого (магістерського) рівня освітньо-професійної програми 015.37 Професійна освіта (Аграрне виробництво, переробка сільськогосподарської продукції та харчові технології), керівник дослідного господарства, кандидат сільськогосподарських наук Сокирко П. Г., заступник декана інженерно-технологічного факультету, к.т.н., доцент Келемеш А.О., к.т.н., доцент кафедри агроінженерії та автомобільного транспорту Бурлака О.А. та гарант освітньої програми к.пед.н., доцент Антонець А.В.

Директор дослідного господарства Сокирко Петро Григорович докладно розповів присутнім про історію розвитку господарства, про напрямки його діяльності, асортимент агропроудкції та окреслив шляхи та перспективи подальшого розвитку господарства.

Окремо Петро Григорович наголосив на використанні підприємством безпечних для ґрунту  технологій аграрного виробництва та 100% натуральності ковбас, які виготовляються у власному цеху з переробки м’яса, що має новітнє та енергоощадне обладнання.

Наступна частина семінару проходила під керівництвом головного інженера ДГ «Степне» Білана В.Ю та його заступника Сокирка Д.Д. Під час зустрічі студенти були ґрунтовно ознайомлені з передовими напрямками діяльності підприємства, зокрема, з сучасними технологіями аграрного виробництва зернових культур,

Окрему увагу було приділено  технологіям переробки сільськогосподарської продукції, ефективній організації роботи племінного заводу з розведення великої рогатої худоби та діяльністю сучасного цеху з виготовлення ковбас.

Дякуємо Сокирку Петру Григоровичу за всебічне сприяння та участь у проведенні виїзного  практичного семінару!