Захист звітів із технологічної практики магістрантів спеціальності 015 Професійна освіта (Аграрне виробництво, переробка сільськогосподарської продукції та харчові технології)

13 вересня 2023 року відбувся захист звітів із виробничої (технологічної) практики студентами 2 курсу спеціальності 015 Професійна освіта (Аграрне виробництво, переробка сільськогосподарської продукції та харчові технології).

Технологічна практика – це невід’ємна складова навчального процесу. Під час її проходження студенти практично опановують виробничі процеси безпосередньо на аграрних підприємствах і в цехах по переробці сільськогосподарської продукції, де формуються навики за спеціальністю, удосконалюються практичні уміння, набуті в процесі теоретичного навчання.

Під час публічного захисту комісія у складі: голова комісії – Келемеш А. О., доцент кафедри агроінженерії та автомобільного транспорту та члени комісії: Горбенко О. В., завідувач кафедри агроінженерії та автомобільного транспорту, кандидат технічних наук, доцент; Шейченко В. І., професор кафедри агроінженерії та автомобільного транспорту, доктор технічних наук, професор, заслухала захист звітів із технологічної практики представлені магістрантами. Студенти проаналізували знання i навички набуті під час практики, продемонстрували в фрагментах презентацій обладнання, з яким ознайомилися, розповіли про технології, з якими працювали на виробництві, ділилися враженнями від новітніх досягнень агропромислового виробництва.