Заохочення обдарованої молоді до науково-дослідної роботи

З нагоди 30-ї річниці незалежності України Центр перспективних досліджень і співробітництва з прав людини у сфері економіки ДУ «Інститут економіко-правових досліджень імені В. К. Мамутова Національної академії наук України» провів для здобувачів вищої освіти, аспірантів і молодих учених України Всеукраїнський конкурс наукових робіт «Соціально відповідальне ведення бізнесу – складова сталого розвитку» з метою підтримки обдарованої молоді та створення умов для її творчого зростання, зокрема шляхом заохочення до науково-дослідної роботи з проблематики соціального відповідального ведення бізнесу.

Кафедра менеджменту імені І. А. Маркіної взяла активну участь у цьому конкурсі. Здобувачка вищої освіти ступеня магістра М. В. Дорошенко під керівництвом доцентки кафедри І. В. Шульженко провела наукове дослідження на тему «"Зелений офіс" як інноваційна практика соціально відповідального ведення бізнес».Сподіваємось, що участь у такому заході дасть наснаги Марині для подальших наукових досліджень.