Запрошення на виставку, присвячену Дню Конституції України

28 червня - День Конституції України
Це особливий день для нашої держави! Конституція України закріпила правові основи незалежної України, її суверенітет і територіальну цілісність, та стала важливим кроком у забезпеченні прав людини та громадянина.
З цієї нагоди Бібліотека ПДАУ організувала тематичну виставку "Конституція України: історія, право та судочинство",  що діятиме в читальному залі бібліотеки лише 3 дні: 28 та 30 червня, 4 липня.
На виставці ви знайдете величезний вибір книжок та статей з журналів, присвячених історії конституції України, конституційному праву України та ролі Конституційного Суду України.
Ця виставка є унікальною можливістю поглибити свої знання про конституційні засади нашої країни та ознайомитися з їхнім розвитком впродовж років. Вона також надасть можливість ознайомитися зі документами та рішеннями, які сформували нашу сучасну правову систему, та порівняти їх із зарубіжними практиками.
Запрошуємо студентів, викладачів, співробітників та всіх зацікавлених осіб відвідати нашу виставку. Збагачуйте свої знання разом з нами!