Засідання робочої групи щодо розгляду проєкту освітньо-професійної програми «Хвороби дрібних тварин»

19 грудня 2023 року в стінах факультету ветеринарної медицини Полтавського ДАУ відбулося засідання робочої групи з розробки освітньої програми «Хвороби дрібних тварин». Організатором засідання виступив завідувач, професор кафедри паразитології та ветеринарно-санітарної експертизи, доктор ветеренирних наук, доцент, гарант освітньо-професійної програми «Хвороби дрібних тварин» Віталій Мельничук.
У заході прийняли участь учасники робочої групи з розроблення освітньої програми: професор кафедри паразитології та ветеринарно-санітарної експертизи, доктор ветеринарних наук, професор Валентина Євстаф’єва, професор кафедри хірургії та акушерства, доктор ветеринарних наук, професор Сергій Кулинич, доцент кафедри інфекційної патології гігієни санітарії та біобезпеки, кандидат с.-г. наук, доцент Максим Петренко та начальник Полтавської обласної державної лікарні ветеринарної медицини Вадим Пономаренко.
Під час зустрічі учасниками робочої групи було позитивно схвалено рішення щодо доцільності провадження освітньої діяльності саме за освітньо-професійною програмою «Хвороби дрібних тварин». На цьому також наголосив начальник Полтавської обласної державної лікарні ветеринарної медицини пан Вадим. Він зазначив, що наразі на ринку праці є потреба у фахівцях саме такого напряму, а отже доцільність провадження у стінах Полтавського державного аграрного університету такої ОПП не викликає сумніву.
На засіданні обговорювалися питання стосовно наповненості програми освітніми компонентами, які здатні забезпечити підготовку конкурентоспроможних, самодостатніх та висококваліфікованих фахівців. Також, велася дискусія щодо отримуваних здобувачами компетентностей під час навчання за ОПП. Пан Вадим наголосив, на тому, що досить важливим під час навчання здобувачів є розгляд питання щодо харчування тварин й запропонував винести на розгляд робочої групи освітню компоненту присвячену питанню нутриціології.
Таким чином, засідання робочої групи пройшло ефективно.