Засідання робочої групи з розроблення освітньо-професійної програми Біотехнології та біоінженерія

5 січня 2024 року відбулося засідання робочої групи з розроблення освітньо-професійної програми Біотехнології та біоінженерія з метою обговорення зауважень і пропозицій, що надійшли на Проєкт освітньої програми за час громадського обговорення, що тривало з 01.12.2023 до 01.01.2024.  На засіданні були присутні: завідувачка кафедри біотехнології та хімії Таміла РОМАШКО, гарант ОП Сергій КОРІННИЙ, голова ради з якості вищої освіти спеціальності Біотехнології та біоінженерія Ірина КОРОТКОВА, професорки кафедри Світлана ГАПОН, Тамара САХНО, Валентина КРИКУНОВА, завідувачка лабораторії Катерина БЛАГОДАРЬ, здобувачі вищої освіти Ірина ГАЛУШКО та Дмитро ГОРБАЧ.

Голова ради з якості вищої освіти спеціальності Ірина КОРОТКОВА оголосила пропозиції, що надійшли від здобувачів вищої освіти через Google-форму та стейкхолдерів через Рецензії на електронну скриньку кафедри: директора ТОВ «ТОРФ-ДОМ МЧ» Олега ТОВСТУНА та доктора сільськогосподарських наук, старшого наукового співробітника завідувача відділу селекції і насінництва овочевих і баштанних культур Інституту овочівництва і баштанництва НААН України Сергія КОНДРАТЕНКА.
За результатами обговорення було сформовано зведену таблицю пропозицій стейкхолдерів, яка оприлюднена на сайті Університету. Серед запропонованих змін – оновлення переліку обов’язкових освітніх компонент, до якого введено фахову навчальну дисципліну «Біотехнології в рослинництві та тваринництві» (6 кредитів), оновлено  перелік вибіркових ОК з урахуванням пропозицій здобувачів вищої освіти, введено ОК Протеоміка і геноміка вірусів та ОК Молекулярна біотехнологія.
За результатами обговорення ухвалено зміни до проєкту ОПП Біотехнології та біоінженерія. Оновлена освітньо-професійна програма Біотехнології та біоінженерія для набору 2024 року представлена до затвердження кафедрою біотехнології та хімії та радою з якості вищої освіти спеціальності Біотехнології та біоінженерія.