Збір книг для бібліотеки військової частини

благодійним вчинком колективу кафедри нормальної і патологічної анатомії та фізіології тварин ПДАА був збір книг для бібліотеки військової частини м. Полтави, відомої як госпіталь. Його активним організатором  була доцент Бердник І.Ю. Делегація кафедри у складі Бердник І.Ю.,Киричко О.Б.,Шерстюк Л.М. і Коломака О.І. та студента Воротника С.  В., який активно сприяв події,   03.08.2020 року  вручили  понад 130 книг  заступнику командира військової частини по роботі з особовим складом Чиркову М.Г. та завідувачу бібліотеки  Чорній Т.С. Цю подію демонструють наступні фотографії.

Зліва направо: Чирков М.Г.,Бердник І.Ю. і Чорна Т.С.

Зліва направо:Киричко О.Б.,Шерстюк Л.М.,Воротник С.В  ,Чирков М.Г., Чорна Т.С. і Бердник І.Ю.

Зліва направо:Коломак І.О.,Шерстюк Л.М., Воротник С. В.,Чирков М.Г., Чорна Т.С.і Бердник І.Ю.

В.П.Бердник