Життя факультету ветеринарної медицини

 

Доцент кафедри паразитології та ветсанекспертизи Щербакова Н.С. 23 лютого взяла участь у  практичному семінар-тренінгу "Впровадження системи HACCP на підприємствах харчової галузі України - забезпечення безпечності харчових продуктів". Який проводився під егідою  міністерства освіти і науки України НМЦ "АГРООСВІТА"

 

 

 

23 лютого студенти  та викладачі факультету ветеринарної медицини взяли участь у  "ІV День молодого спеціаліста "Твій професійний старт""

 

 

 

Співпраця з науковцями інституту зоології ім. Шмальгаузена доцентів кафедри паразитології та ВСЕ з метою публікації матеріалів у журналах, що індексуються в Scopus I Wos.

 

 

 

 

Засідання секції факультету ветеринарної медицини 49 науково-методичної конференції викладачів і аспірантів ПДАА

 

 

 

 

 

 

Пленарне засідання Науково-методичної конференції викладачів і аспірантів ПДАА "Гармонізація закладів вищої освіти з ринком праці"

 

 

 

З 31 січня по 3 лютого 2018 року в Вероні (Італія) пройшла 113-а міжнародна сільськогосподарська виставка «Fieragricola 2018». Де найвідоміші світові компанії представляли свої винаходи та інновації в аграрній сфері. В 11 павільйонах 30 кращих студентів аграрних вузів України мали можливість ознайомитися з новітніми досягненнями у сільському господарстві.
Одна з них студентка 4-го курсу факультету ветеринарної медицини Крилевець Юлія (науковий керівник канд.вет. наук Локес-Крупка Т.П.).
Окрім цього переможці конкурсу «Агро-2018» пройшлися з екскурсією по визначних місцях Верони та Падуї.

Присвоєння Павлу Петровичу Достоєвському почесного звання професора Полтавської державної аграрної академії

25 років Ветеринарному факультету

Аранчій В.І., ректор Полтавської державної аграрної академії, професор.

Бердник В.П., завідувач кафедри нормальної і патологічної анатомії та фізіології тварин, доктор ветеринарних наук, професор; Голова Асоціації спеціалістів ветеринарної медицини Полтавської області

Покладання квітів до меморіальної дошки Начальника Головного управління ветеринарної медицини Полтавської області Аранчій С.В.

Покладання квітів до меморіальної дошки професора завідувача кафедри терапії Локес П.І.

Куценко О.М., кандидат с.-г наук, професор кафедри рослинництва.

Писаренко В.М., завідувач кафедри екології, охорони навколишнього середовища та збалансованого природокористування, доктор с.-г. наук, професор.

Кібкало Д.В., перший проректор Харківської державної зооветеринарної академії, кандидат ветеринарних наук, доцент

Тендітник В.С., завідувач кафедри технології переробки продукції тваринництва, кандидат с.-г. наук, професор кафедри, перший декан факультету.

Поліщук А.А., декан факультету технології виробництва і переробки продукції тваринництва., доктор с.-г. наук, професор

Малюк М.О., завідувач кафедри хірургії імені академіка І.О. Поваженка, доктор ветеринарних наук, професор, Національний університет біотехнології і природокористування України

Шинкаренко С.В., директор Хомутецького ветеринарно-технологічного коледжу Полтавської державної аграрної академії

Шніт Ю.Г., начальник Держпродспоживслужби в Гребінківському районі

Костенко А.А., студентка 2 курсу ФВМ, Голова студентського наукового товариства Полтавської державної аграрної академії

Кулинич С.М. декан ФВМ, доктор ветеринарних наук, професор.

25-ий День народження відсвяткував факультет ветеринарної медицини. З нагоди свята до своєї Полтавської державної аграрної академії завітали видатні випускники та люди, які брали безпосередню участь у створенні факультету.

Сьогодні 6.10.2017, у нас відбулась дуже цікава та пізнавальна зустріч. Під егідою "Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН" Національним медіа експертом ФАО/ЄБРР Рєвнівцевим Олександром Борисовичем, для студентів та викладачів ветеринарного факультету, було презентовано проект технічної допомоги " Підвищення обізнаності про африканську чуму свиней в Україні"

 

День першокурсника! Студенти ФВМ завоювали номінацію найкращого танцювального колективу!

ДолученняРозмір
Іконка зображення dsc0387.jpg545.3 КБ