Зустріч 1 курсу здобувачів вищої освіти з омбуцменом освітнього процесу та представником психологічної служби

6 жовтня 2022 року першокурсники спеціальності 281 Публічне управління та адміністрування СВО Бакалавр та СВО Магістр стали учасниками зустрічі студентів ННІ ЕУПІТ з омбудсменом учасників освітнього процесу ПДАУ Олександром Помазом та керівником психологічної служби Іриною Плаксієнко. Дізналися про повноваження омбудсмена щодо захисту прав, свобод та інтересів учасників освітнього процесу, основні завдання та види діяльності психологічної служби ПДАУ. Мова також йшла про складнощі адаптації, сприяння психологічному здоров’ю, розкриття особистості студентів, подолання психологічних проблем, що з’являються через постійні хвилювання та тривогу у час військового протистояння.