Зустріч гаранта та групи розробників ОНП із стейкхолдерами

Зустріч гаранта  та групи розробників ОНП із стейкхолдерами

25 грудня 2023 року на базі кафедри паразитології та ветеринарно-санітарної-експертизи факультету ветеринарна медицина відбулась онлайн зустріч гаранта  та групи розробників освітньо-наукової програми Ветеринарна медицин із стейкхолдерами. Модератором зустрічі виступила гарант ОНП Ветеринарна медицина професорка кафедри паразитології та ветеринарно-санітарної експертизи, доктор ветеринарних наук, професор Валентина Євстаф'єва.

У зустрічі прийняли участь: завідувач, професор кафедри паразитології та ветеринарно-санітарної експертизи, доктор ветеринарних наук, доцент Віталій Мельничук; директор інституту зоології імені І.І. Шмальгаузена НАН України, доктор біологічних наук Віталій Харченко; завідувачка відділу уповноважених осіб для здійснення державного контролю Полтавської державної лікарні ветеринарної медицини Алла Петруненко; головний спеціаліст відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Кременчуцького районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області Богдан Гаврик; кандидат ветеринарних наук, лікар ветеринарної медицини ветеринарної клініки "Яшма" Катерина Гаврик; завідувач навчально-наукової лабораторії паразитології кафедри паразитології та ветеринарно-санітарної експертизи ПДАУ Олександр Долгін.

Під час  зустрічі обговорювали питання наповнення ОНП, якості підготовки здобувачів вищої освіти та їх працевлаштування. Учасниками особливо було підкреслено професійність та обізнаність випускників  факультету ветеринарної медицини за освітньо-науковою програмою Ветеринарна медицин і надано позитивні відгуки на її провадження.