Зустріч із представниками Приватного акціонерного товариства «МХП»

20 вересня 2023 року відбулася зустріч здобувачів вищої освіти 2–4 курсів технологічних спеціальностей нашого університету, зокрема спеціальності 162 Біотехнології та біоінженерія, із представниками Приватного акціонерного товариства  «МХП». Це підприємство є лідером у галузях птахівництва, тваринництва, м'ясопереробки, рослинництва та зеленої енергетики.

Представник підприємства Олена Азєєва розповіла про структуру підприємства, його політику, продукцію та її поширення в країні й світі. Для студентів спеціальності Біотехнології та біоінженерія найбільш цікавим виявилось існування в структурі підприємства біогазових комплексів – високотехнологічних об’єктів, що перетворюють органічні відходи сільського господарства на «зелену» енергію за найвищими світовими екологічними стандартами. Реалізація біогазових проєктів дає змогу МХП ефективно утилізувати відходи виробництва й генерувати «чисту» енергію.

Наприкінці зустрічі студенти радо взяти участь у вікторині за матеріалами доповіді. Найбільш активні 5 учасників отримали подарунки від підприємства. Серед призерів друге та четверте місця посіли здобувачі-біотехнологи 2 курсу Ірина Галушко та 4 курсу Діана Манашина.
Усі охочі студенти обмінялися контактами із представниками МХП з приводу подальшого працевлаштування на підприємство.