Зустріч магістрантів із директором Лохвицького механіко-технологічного фахового коледжу

10 травня 2023 року відбулася зустріч магістрантів спеціальності 015 Професійна освіта із зовнішнім стейкхолдером, роботодавцем, директором Лохвицького механіко-технологічного фахового коледжу ПДАУ Корнієнком Віктором Миколайовичем. Під час конструктивної та плідної розмови було обговорено особливості організації навчального процесу коледжу (особливості формування розкладу, планування практик, формування графіків навчального процесу по роках і складання навчальних планів). Доповідач описав матеріально-технічну базу закладу, наголосив на потребі застосовувати інформаційно-комунікаційні технології, що стали незамінними засобами організації навчально-виховної діяльності студентів під час дистанційної та змішаної форм навчання. Віктор Миколайович пояснив, за якими саме спеціальностями здійснюється підготовка фахівців в освітньому закладі.

Сьогодні коледж надає освітні послуги, пов’язані зі здобуттям вищої освіти на рівні кваліфікаційних вимог до молодшого спеціаліста та фахового молодшого бакалавра за такими спеціальностями: 181 Харчові технології — ОПП Зберігання і переробка зерна, ОПП Виробництво хліба, кондитерських, макаронних виробів і харчових концентратів, ОПП Бродильне виробництво і виноробство; 133 Галузеве машинобудування — ОПП Експлуатація та ремонт обладнання харчового виробництва. За заочною формою навчання відповідно за такими спеціальностями: 181 Харчові технології — ОПП Зберігання і переробка зерна, ОПП Бродильне виробництво і виноробство; 133 Галузеве машинобудування — ОПП Експлуатація та ремонт обладнання харчового виробництва.

Потенційний роботодавець приділив увагу зацікавленості коледжу у високоосвічених фахівцях. Дуже вдячні Віктору Миколайовичу за цікаву та змістовну зустріч!