Зустріч викладачів і магістрантів спеціальності 015 Професійна освіта (Аграрне виробництво, переробка сільськогосподарської продукції та харчові технології) ПДАУ зі стейкхолдерами

«Мрієш стати менеджером в одній з найперспективніших галузей країни? Хочеш випробувати себе та досягти успіху в агробізнесі? Тоді це саме те, чого ти так довго прагнув!» – саме під таким гаслом відбулася 29 лютого 2024 року зустріч викладачів кафедри будівництва та професійної освіти, магістрантів спеціальності 015 Професійна освіта (за спеціалізаціями) та інших учасників освітнього процесу ПДАУ із представниками проєкту «Агрокебети».

Під час спілкування з’ясувалося, що «Агрокебети» – це вдосконалений магістерський проєкт, створений у співпраці бізнесу й навчальних закладів. Його завдання – забезпечити провідні українські аграрні компанії висококваліфікованими працівниками, а випускників – високооплачуваними робочими місцями одразу після отримання диплома.

Учасники проєкту матимуть змогу навчатись у найкращих лекторів України та світу, слухати гостьові лекції від «Зірок бізнесу» – найуспішніших персон країни. І головне, на що було звернуто увагу присутніх, – жодних вікових і професійних обмежень!

Новизна проєкту – це сам процес навчання. Кожного учасника проєкту супроводжує Ментор – топменеджер успішної агрокомпанії. У програмі – достатній рівень теоретичної бази для набуття практичних навичок під час виробничого стажування під супроводом Ментора та практиків агробізнесу. Проходження практики передбачено в найбільш успішних агрохолдингах і агрокомпаніях України, для того щоб максимально зануритись у майбутню професію, випробувати себе у справі та попрацювати з Ментором пліч-о-пліч. Після завершення курсу навчання, випускники отримають реальний диплом магістра у закладі вищої освіти, а найбільш здібних студентів ментори і партнери запросять на роботу!

Ось такі цікаві й перспективні знайомства чекали на здобувачів вищої освіти напередодні весни.

Гості-доповідачі наголосили: «Ми чекаємо на амбітних і цілеспрямованих людей, які прагнуть змінити аграрний ринок України!»

У дописі використано матеріали сайту: https://agrokebety.com/#kebety