Зустріч з Ігорем Осташем (Посол України в Лівані)

10.03.2023 р. студенти-маркетологи 2-го курсу прийняли участь у захоплюючій зустрічі з Ігорем Осташем – Повноважним Послом України в Лівані. Під час зустрічі було презентовано документальну стрічку «Український Ліван», автором якої є Ігор Осташ, режисер – Станіслав Литвинов, оператор-постановник – Михайло Шелест.
Фільм «Український Ліван» – історія про тісні зв’язки між Україною та Ліваном, які тривають майже дві тисячі років. Це справжній фільм-феномен, стрічка-відкриття, потужний інструмент в інформаційному полі, особливо у сучасні неспокійні часи. Також у фільмі розповідається про паломництво на Святу Землю Миколи Гоголя, історію Святої Варвари та випускника Полтавської духовної семінарії Михайла Нуайме.
Учасники заходу вшанували пам'ять випускника університету, відомого ліванського письменника і критика Михайла Нуайме, випускника Полтавської духовної семінарії, на території якої зараз і розташований ПДАУ. Видатний арабський письменник і критик здобував тут освіту впродовж 1906-1911 років. Він першим переклав «Заповіт» Тараса Шевченка арабською мовою, та й взагалі увійшов у п'ятірку найкращих літераторів арабського світу.